logo firmy

PRACOWNIA MM - KONSTRUKCJE BUDOWLANE ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM KONSTRUKCJI OBIEKTÓW BIUROWYCH I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, MIESZKALNYCH, SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH, A NAWET MUZEALNYCH I SAKRALNYCH. NASZĄ PASJĄ SĄ BUDOWLE MOSTOWE I PODZIEMNE. CHĘTNIE PODEJMUJEMY SIĘ PROJEKTOWANIA CIEKAWYCH OBIEKTÓW - O SKOMPLIKOWANEJ KONSTRUKCJI, WYMAGAJACYCH NIESZABLONOWYCH ROZWIĄZAŃ. W NASZYCH PROJEKTACH WYKORZYSTUJEMY NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE - STROPY PŁYTOWO-SŁUPOWE (BEZBELKOWE), KONSTRUKCJE CIĘGNOWE, A NAWET SPRĘŻONE. DZIĘKI TEMU MOŻLIWE JEST REALIZOWANIE ŚMIAŁYCH KONCEPCJI O OTWARTYM PLANIE I DUŻYCH ROZPIĘTOŚCIACH.

DYSPONUJEMY WYSPECJALIZOWANYMI PROGRAMAMI KOMPUTEROWYMI, UMOŻLIWIAJĄCYMI MODELOWANIE I OBLICZANIE NAJBARDZIEJ SKOMPLIKOWANYCH UKŁADÓW KONSTRUKCYJNYCH, ZE STALI, ŻELBETU CZY DREWNA. NASZ ZESPÓŁ POSIADA DOŚWIADCZENIE I KOMPETENCJE, NABYTE PRZY PROJEKTOWANIU RÓŻNORODNYCH OBIEKTÓW. WSPÓŁPRACUJEMY Z WYMAGAJĄCYMI BIURAMI ARCHITEKTONICZNYMI Z KRAKOWA, POLSKI I ZAGRANICY. PRACUJEMY DLA KLIENTÓW, KTÓRYCH PRIORYTETEM JEST WYSOKA JAKOŚĆ PRZY ZACHOWANIU EKONOMIKI ROZWIĄZAŃ.

DZIAŁALNOŚĆ NASZEGO BIURA STARAMY SIĘ ROZWIJAĆ W OPARCIU O ZASADĘ, W MYŚL KTÓREJ ARCHITEKT I KONSTRUKTOR SĄ W RÓWNEJ MIERZE ODPOWIEDZIALNI ZA JAKOŚĆ POWSTAJĄCEGO DZIEŁA,
A WIĘC W EFEKCIE PRZESTRZENI, W KTOREJ ŻYJEMY.